wtorek, 27 września 2011

Nowo - czwartkowo

Za kilka dni zawitają do sklepu dwie nowości. Tunika, która w zależności od tego ile masz wzrostu może pełnić także rolę sukienki. Ciepła, dzianinowa, zagości w sklepie w siedmiu odsłonach kolorystycznych.



Mamy już jesień. Poddając się więc jesiennym nastrojom zaprosiłam do sklepu miłe w dotyku i ciepłe golfiki w sześciu kolorach. I tutaj sytuacja podobna jak w przypadku powyższej tuniko - sukienki. Otóż niektóre z nas będą mogły wykorzystać je jako golfy - tuniki, a inne golfy - sukienki.



Zapraszam w czwartek do www.muskato.pl. O konkretnej godzinie wstawienia NOWOŚCI poinformuję w newsletterze. PAMIĘTAJCIE! - Jak zwykle krótkie serie, więc kto pierwszy ten lepszy :)



4 komentarze:

 1. Ta druga jest fantastyczna!!!
  Czy będzie dostępna w odcieniu odcień żółci lub rudości?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam,

  Rusza czwarta edycja konkursu „Najlepszy polski blog firmowy roku 2011”. Celem konkursu jest wartościowe wykorzystywanie social media. Biorą w nim udział m.in. takie firmy jak mbank, play czy cropp. Udział w konkursie jest bezpłatny. Jak co roku, przewidujemy seminarium z wręczeniem nagród oraz możliwością podzielenia się doświadczeniem.
  Wystarczy zgłosić blog firmowy w komentarzach do wpisu http://blogifirmowe.wordpress.com/2011/09/26/4th-edition-zgloszenia-do-konkursu-najlepszy-polski-blog-firmowy-roku-2011/. Zapraszam do udziału!

  Pozdrawiam,
  Barbara Orszulka

  OdpowiedzUsuń