piątek, 3 sierpnia 2012

Płyniemy z prądem.

Z pewnością większość z Was już zauważyła, że profil sklepu Muskato.pl uległ zmianie. Trzeba płynąć z prądem i dostosowywać się do potrzeb Klientek. Dlatego też w sklepie zagościła WYPRZEDAŻ  odzieży nowej do wyczerpania zapasów. Możecie kupić wszystko za 19,90 zł! 

Obecnie skupiamy się na secondhandzie. Oferujemy Wam odzież używaną typu CREAM - tylko i wyłącznie. Cream oznacza, że dostaniecie u nas odzież używaną w stanie idealnym, czyli bez widocznych śladów użytkowania, bez uszkodzeń, a często w ogóle nie noszoną posiadającą jeszcze papierowe metki!
Towar secondhandowy pojawia się w sklepie przynajmniej raz w tygodniu, a czasami częściej. O nowym towarze informuję w newsleterze.

Sprzedaż prowadzimy również na Allegro. Zwracam jednak waszą uwagę, na fakt, iż bezpośrednio w sklepie koszt wysyłki jest znacznie niższy. Ponadto kupujesz i masz, a na Allegro każdy ciuszek wystawiony jest na licytację od ceny jaką dana rzecz posiada w sklepie. Czasem ta cena jest niższa 2 lub 3 zł, ale jak to z licytacjami bywa osiągana cena końcowa jest często sporo wyższa...

Zapraszam do przejrzenia najnowszego secondhandowego towaru :)


2 komentarze: